O nás

Sme stavebná spoločnosť v Žilinskom kraji, ktorá sa zameriava na výstavbu pozemných stavieb, komplexné obnovy bytových domov, rekonštrukcie mestských a obecných objektov a údržbu vlastných technológií.

Precízne plánovanie celého procesu a výborná znalosť realitného trhu je základným predpokladom k zabezpečeniu maximálnej spokojnosti klientov.

Vďaka využitiu materiálov šetrných k životnému prostrediu si budujeme množstvo spokojných klientov, ktorých počet neustále narastá. Naše stavby sú prejavom vnímania potrieb a požiadaviek klientov, reflexiou našich spoločenských a kultúrnych postojov s dôrazom na politickú nezaujatosť a nekonfliktnosť v rámci vzťahov s verejnosťou.

Filozofia a cieľ spoločnosti

Filozofia spoločnosti Constario, s.r.o. vychádza z filozofie skupiny Constario GROUP založenej na hodnotách – tradícia, stabilita, zodpovednosť a udržateľnosť. Tieto hodnoty vyjadrujú rešpektovanie realizácie stavby s úctou k historickým, ekologickým, kultúrnym a spoločenským vzťahom.  Poslanie našej spoločnosti spočíva v dokonalom a detailnom poznaní problematiky nehnuteľností zo všetkých strán, v ktorých hľadáme inovatívne spôsoby a vhodné riešenia. Na základe výsledkov vytvárame na trhu s nehnuteľnosťami neobyčajné architektonické zážitky prinášajúce našim klientom nielen úžitkovú, ale najmä emocionálnu hodnotu.

Našou snahou je vytvárať objekty, v rámci ktorých ponúkame inovatívne riešenia pre náročných klientov. Jedine tak sa dá vytvoriť moderné, funkčné, vysoko oceňované, no zároveň cenovo dostupné miesto k životu.

Dôležité míľniky spoločnosti

Vznik spoločnosti Constario a jej orientácia na komplexnú stavebnú činnosť a obnovu bytových domov.

Prvá príprava výstavby projektu 12 bytových jednotiek Veľké Rovné aj s kompletnou stavebnou činnosťou.

Dokončenie výstavby 12 bytových jednotiek Veľké Rovné – projekt pre mladé rodiny. 100 % bytov bolo pre veľký úspech reklamnej kampane predaných, resp. zarezervovaných v priebehu stavebných prác.

Príprava výstavby projektu PANORAMA living Hôrky v Žiline.

Adaptácia zelenej stratégie do základných pilierov spoločnosti – na základe požiadaviek okolia sme zvýšili požiadavky na materiály a konštrukcie, ktoré čo najmenej zaťažujú už aj tak veľmi zaťažené životné prostredie. 

Dokončenie výstavby projektu PANORAMA LIVING – 4 bytové jednotky Hôrky –  projekt bytov s vysokým štandardom bývania. Na projekte sa použili tie najkvalitnejšie materiály vo svojej triede. Svojimi parametrami je nehnuteľnosť zaradená do jedných z najzaujímavejších v danej oblasti.

Príprava výstavby projektu Rezidencia Okružná.

Ukončenie výstavby nášho doposiaľ najväčšieho projektu, ktorý sa nachádza v centre Žiliny. Projekt Rezidencia Okružná je obzvlášť zaujímavý svojou polohou a ekologickými materiálmi, ktoré sú zakomponované do každého prvku budovy.

Príprava kompletnej výstavby projektov Malá Praha, rodinných domov v obciach Podhorie a Turie a administratívnej budovy vo Vraní.

Dokončenie výstavby 2 rodinných domov v obci Podhorie a 3 rodinných domov v obci Turie. Realizácia výstavby polyfunkčného objektu Malá Praha s akcentom na zelenú stratégiu spoločnosti nachádzajúcom sa v užšom centre mesta Žilina. Príprava výstavby projektov rodinných domov v obciach Rosina (VILA DOMY), Turie (PANORAMALIVING 2) a Papradno (LUHY PARK).

Dokončenie výstavby polyfunkčného objektu Malá Praha a odovzdanie bytov v tomto projekte. Realizácia výstavby projektu Luhy Park a príprava všetkých činností pre  realizáciu výstavby projektu VILADOMY v Rosine.

Pokračovanie výstavby projektu Luhy Park v Papradne a realizácia výstavby projektu VILADOMY Rosina. 

Dokončenie výstavby projektu VILADOMY Rosina a bungalovu v Bitarovej.

Zahájenie výstavby projektu TREEPARK RESIDENCE v Čadci .

Zahájenie prípravných a výrubových prác na projektoch 2DUBY Považská a MESTSKÝ PARK Považská.

Pokračovanie vo výstavbe projektov 2DUBY Považská a MESTSKÝ PARK Považská.