Projekt rodinných domov vznikal s citlivým prístupom k okoliu, ktoré je previazané na tradičné rodinné bývanie. Rodinné domy v obci Turie sú vyjadrením príjemného života, všetkých rokov, ktoré spolu rodina prežije. Rodinné domy už na prvý pohľad vyžarujú pokoj, nestarnúci vzhľad a spojenie tradičného s moderným.

V krásnom prostredí, len 3 km od Slnečných skál a v obklopení prírodou stoja 3 nové moderné bungalovy s rozlohou od 150 m2 do 160 m2. Ide o jednopodlažné samostatne stojace rodinné domy s valbovou strechou a dreveným prístreškom slúžiacim na parkovanie automobilov. Rodinné domy sú ultra nízkoenergetické s tepelným čerpadlom, záhradkou vhodnú na trávenie voľného času počas teplých dní.

Rodinné domy sa nachádzajú v obci Turie, len 7 km od priameho centra mesta Žiliny. Lokalita Turie sa vyznačuje veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou, ako aj rozsiahlou občianskou vybavenosťou. V Turí je materská škola, základná škola, kostol sv. Michala, kultúrny dom či knižnica. V blízkosti sa tiež nachádzajú potraviny. Čiže všetko máte na „skok“.

3

bungalovy

krásna

panoráma

7km

od centra Žiliny