Výstavba bungalovu v Bitarovej, neďaleko Žiliny, spojila naše tradičné predstavy o súčasnej modernej stavbe s pohodlím rodinného domova, pričom k domu prináleží prístrešok pre dve autá. Záhrada spolu so závlahou poskytne budúcim majiteľom ideálne miesto pre príjemne strávené rodinné chvíle.

Jedná sa o lukratívny, murovaný 4- izbový bungalov s dvomi kúpeľňami, technickou miestnosťou a práčovňou, s takmer nulovou spotrebou energie. Dom spĺňa všetky podmienky nízko nákladového bývania. Samozrejmosťou je podlahové vykurovanie, veľké a vzdušné okná s trojsklom, kvalitným kovaním a prípravou na exteriérové žalúzie, ktoré vieme dodať v prípade záujmu. Tento krásny bungalov je vybudovaný na pozemku s rozlohou takmer 635 m² a budúcemu vlastníkovi ponúka úžitkovú plochu o veľkosti 107 m² a vonkajšiu terasu o veľkosti 32,5 m². Pozemok je oplotený s posuvnou bránou, prístreškom pre auto (7 x 7 m) a položeným kobercom so systémom zavlažovania, ktoré bude využívať retenčnú nádrž na dažďovú vodu. Ako veľký bonus, bungalov má krb s krbovou vložkou navrhnutými tak, aby vytvorili útulné posedenie, kde si môžete oddýchnuť po náročných dňoch.

Dom je situovaný vo výbornej lokalite len pár kilometrov od krajského mesta Žilina. Lokalita Bitarová sa vyznačuje veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou, ako aj rozsiahlou občianskou vybavenosťou.

Pozemok je ideálne situovaný pre milovníkov turistiky či prechádzok v prírode. Lokalita ponúka široké možnosti pre rodiny s deťmi, športovcov alebo ľudí, ktorí jednoducho hľadajú miesto pre oddych, pokoj a načerpanie nových síl.

1

bungalov

záhrada

so závlahou

10min

od centra Žiliny